Dotykové tablety "2 v 1" pro žáky i učitele

Dotykové tablety lépe vtáhnou žáky do výuky a zábavnou, kreativní formou jim usnadní přístup k informacím. Námi dodávané řešení umožňuje propojení tabletů a interaktivní tabule a posunuje tak vzdělávací proces ještě o krok dále.

Nabízíme Vám odolné tablety s připojitelnou klávesnicí. Tablet tak lze využívat také jako notebook, podle potřeb výuky.

  • Tablet Acer Switch 10 s připojitelnou klávesnicí
  • Klávesnice připojená magnety - nemůže dojít k odlomení
  • Windows 8 Pro
  • Software pro řízení učebny
  • 3 roky záruka

Lze dokoupit záruku proti zničení žákem. Firma Acer opraví zdarma v případě rozbití.

Na tabletech se zobrazuje aktuální obsah interaktivní tabule

Tablety žáků jsou pomocí speciálního softwaru propojeny s interaktivní tabulí. V každém okamžiku tak žáci vidí na tabletu to samé, co je zobrazeno na interaktivní tabuli.

  • Tablety jsou propojeny s interaktivní tabulí a učitelským PC
  • Žáci mají dokonalý přehled o tom co se na tabuli právě děje i ze zadních lavic
  • Máte jistotu, že se žáci věnují výuce

K tabletům dodáváme software Acer Classroom Manager a eTabule

K tabletům dodáváme software Acer Classroom Manager, který slouží ke komunikaci učitelského PC / tabletu, nebo interaktivní tabule s žákovskými tablety. K interaktivním tabulím dodáváme naši aplikaci eTabule nabytou funkcemi pro každý druh výuky.

Acer Classroom Manager - software pro řízení učebny

Pomocí aplikace Acer Classroom Manager máte možnost přímé komunikace a kontroly připojených zařízení. Máte také neustálý přehled o tom, co žáci na tabletech právě dělají. Můžete jim spouštět a vypínat aplikace, uzamčít ovládání/klávesnici, omezit přístup na internet, nebo povolit jen určené stránky, posílat zprávy jednotlivým žákům atd.

Aplikace také umožňuje snadné vytváření testů, které jsou okamžitě vyhodnoceny a výsledky jsou zobrazeny jak Vám, tak žákům na jejich tabletech.

eTabule - software pro interaktivní tabule

Software eTabule je univerzální nástroj pro vytváření vícestránkových interaktivních prezentací, do kterých lze libovolně kreslit, vepisovat poznámky, zvýrazňovat části obrazu atd. To vše samozřejmě v českém jazyce.

Software eTabule umožňuje mimo jiné: vkládání obrázků a flashových aplikací z disku nebo vlastní rozsáhlé galerie více něž 10 500 obrázků, neomezenou duplikaci objektů, uzamčení objektu na pozadí, připojování internetových odkazů a zvukových nahrávek k objektům, nastavení pozadí stránky, funkce záclony a baterky (skrytí části pracovní plochy), možnost práce ve vrstvách atd.

interaktivní software eTabule interaktivní software eTabule interaktivní software eTabule